درحال مذاکره برای واردکردن برندهای جدید هستیم

لین یونگ در حاشیه نمایشگاه خودرو شانگهای با بیان اینکه ما در حال حاضر با دو برند ام جی و مکسوس در ایران فعالیت می کنیم گفت: با این وجود برای همکاری برند های دیگر زیر مجموعه سایک هم در حال مذاکره با شرکت های ایرانی هستیم.

مدیرعامل ام جی پارس موتور همچنین با اشاره به اینکه در آینده‌ای نزدیک به دنبال ساخت پلت فرم جدیدی توسط یک همکاری مشترک و تحت نظر شرکت اصلی در ایران هستیم گفت: ساخت این پلت فرم یکی از مهمترین ترین برنامه سایک هست که به طوری جدی در برنامه های آتی این شرکت قرار دارد.

او همچنین در پاسخ به سوالی درباره اینکه شریک شما در ایران مدعی است که شما قصد دارید تا ایران را تبدیل به یکی از مراکز تولیدی خود کرده و خودروهای تولیدی در ایران را به کشور های دیگر نیز صادر کنید نیز تصریح کرد: هنگامی که درباره ایران صحبت می کنیم، ابتدا باید در رابطه با سهم بازار صحبت کنیم. ما باید ابتدا سهم قابل توجهی از بازار ایران را بدست بیاوریم.
لین یونگ در ادامه نیز با اشاره به اینکه  هدف ما بدست آوردن 5 درصد از سهم فروش در بازار ایران است و به عنوان تصمیمی که از طرف شرکت ما در چین گرفته شده است، قصد داریم تا خط تولیدی در شهر تبریز اندازی کنیم و در آن جا به منظور جمع آوری، ساخت و حتی صادرات خودرو به شهر ها و کشور های دیگر، سرمایه گذاری کنیم اظهار کرد: بر اساس یکی از قانون ها ما موظفیم که 30 درصد از محصولات تولیدی در ایران را به کشور های همسایه صادر کنیم.
لین یو در انتها نیز با اشاره به اینکه ال گذشته بیش از 600 دستگاه خودرو  تنها از یک مدل در ایران عرضه شده است گفت: تحقیقات جامع و کاملی را درباره بازار ایران انجام داده ایم و مطلع هستیم که ایران پرجمعیت ترین کشور خاورمیانه با حدود 80 میلیون نفر جمعیت است با این وجود ابتدا باید تقاضای مشتریان ایرانی رو تحلیل کرده و در مرحله بعدی برنامه های تجاری و سرمایه گذاری را اجرا کنیم.


جمعه1ارديبهشت1396 ساعت 18:19